Centrum Sportów Wrotkarskich ARENA Poznań | Dla kogo?
36
page-template-default,page,page-id-36,page-child,parent-pageid-95,ajax_updown_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,,qode-theme-ver-2.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive
 

Dla kogo?

Centrum Sportów Wrotkarskich to miejsce, w którym możesz bezpiecznie rozpocząć przygodę z wrotkarstwem, nauczyć się jeździć na wrotkach tradycyjnych oraz nowoczesnych (potocznie nazywanymi rolkami czy łyżworolkami), czy doskonalić swoje umiejętności.

 

Centrum Sportów Wrotkarskich to miejsce na rozwijanie działalności społeczno – wychowawczej oraz szkoleniowej wśród dzieci i młodzieży.

 

Szkoły i uczelnie wyższe mogłyby prowadzić na takim obiekcie zajęcia wychowania fizycznego w dyscyplinach wrotkarskich oraz innych sportach, które są w stanie korzystać z takiego miejsca. Miejsce takie to obiekt, na którym można „wyłapać” zawodników z talentem na miarę Igrzysk Olimpijskich, czy Mistrzostw Świata.

 

To przede wszystkim miejsce, w którym można by w sposób bezpieczny i profesjonalny uczyć wrotkarstwa. Da ono również możliwość rozwijania wszelkich form rywalizacji sportowej oraz pozwoli na kontakty i spotkania z innymi organizacjami wrotkarskimi.

 

Dodatkowo poprzez możliwość wypożyczenia sprzętu wrotkarskiego praktycznie każdy mógłby spróbować tego sportu w bezpiecznym miejscu, nie obawiając się, że nagle ktoś się pojawi na drodze – pieszy, pies czy pojazd mechaniczny.